Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já a Miloš

29. 10. 2009
Ahojky.. psal se 12. červenec 2009. Panička se vrátila večer domů a byla zavedena do koupelny, kde uprostřed ležel košík a v něm kožešina, ve které byl schoulený Miloš.. naše kotě...:) Kdo by to kdy řekl, že ke mě přibyde zrovna kotě.

Obrazek

No a tak to začalo... naše společné soužití. Začátky byly hodně krušné. Já se bál Miloška a on se bál mě.

Obrazek

Takže tohle byly naše "okukovací" začátky. Nedejbože, že jsem se za ním rozběhl. To to malé kotě začalo prskat a brousit drápky. Byl to ze začátku začarovaný kruh. Já se bál toho malého stvoření, co se mi tu vyvalovalo na zahradě a ono se asi bálo toho telete, co se za ním vždycky rozběhlo (tím myslím mě:)).
Pak jednoho dne, z ničeho nic ten prcek v zápalu boje s trávou na zahradě začal útočit na mou packu. Panička pukala smíchy. Ono mi skákalo na packy a já jimi uhýbal. No děs, co si takové vyžlátko dovolí.

Obrazek

Jo takhle přesně to vypadalo..:) Já prostě nevěřil vlastním očím. No jak šel čas, tak jsme si začínali zvykat, že asi budeme žít spolu. Teda jako nepopírám, že moje první starost byla mu sežrat všechno to malinkaté žrádýlko a vypít vodu.. žárlivka, no.. Všechno začalo letmým očucháváním (k tomu jsme se dostali ale až po několika dnech).

Obrazek

Obrazek


No a nakonec to propuklo ve velkou lásku, kdy bez sebe nedáme pomalu ani ránu. Celý den se válíme na zahradě, pak se honíme. Miloš má na zahradě už svoje skrýše, do kterých já se nedostanu. A prostě jsme pes a kočka a ti se sem tam kočkujou..:)

Obrazek