Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zase zpět...:)

9. 3. 2008

Tak kde začít..?? Je pravda, že jsme stránky teď nějakou dobu zanedbávali... jelikož poslední aktualizace proběhla v polovině listopadu... Takže tady asi někde začneme...:)

19.listopadu jsem já - Irr Daraskár oslavil už druhé narozeniny a pomalu ale jistě se ze mne stává velký kluk... nebo spíš už dospělý chlap... ale tím se nenechte zmýlit... jsem pořád stejné třeštidlo...:) A co bylo mým hlavním a trochu předčasným dárečkem k narozeninám.. no přece nová boudička..:) Dokonce (pro ty, kdo četli článeček Typicky boudový pes) už na ni i vyskočím...:) Však vidíte na fotečce... A jinak jsem je oslavil jak jinak než řáděním ve snížku...  

ObrazekObrazek

Tak to byla asi největší listopadová událost... Navíc v tomhle období začalo paničce docela přituhovat ve škole... blížil se konec semestru a ona celé dny pracovala na různých projektech... A když se k tomu přidalo ještě nakupování a shánění dárků... takže i výcvik docela pokulhával... Ale zanedbávaným psem jsem ani tak nebyl... to neee... paniččina mamča s přítelem se o mě krásně starali... hlavně jsme o víkendech jezdívali na chatu...

No a pak přišel prosinec a tady byly asi nejvýznamnější Vánoce... Štědrovečerní večeři jsem strávil hezky a poslušně pod stolem, aby celá rodinka cítila moji blízkost...:) Při rozdělování dárků jsem nejdřív všechny pročmuchal a poté jsem si bezpečně našel ten svůj...:) Dokonce jsem byl zapojen i do rozdávání dárečků... (i když jen na chvíli...) Panička mi dala do tlamičky dárek pro mamču a tak jsem jí ho hezky donesl, ale když natáhla ruku, tak jsem se rozběhl pryč a v úkrytu jsem ho začal trhat... a tak moje rozdávání skončilo... Ale i tak to byly príma vánoce..:)

Obrazek

Poté co jsme oslavili příchod Nového roku, přišlo více méně "jaro"... To jsme s paničkou řádili pravidelně na zahrádce..:) Ale panička zrovna dokončovala semestr, tak to s jejím časem pořád nebylo nejslavnější... Naštěstí můžu i dovnitř... takže většinu večerů, co bydlíme v novém, trávím s rodinkou doma... oni pracujou nebo sedí u televizky a já chrupkám... a to se mnou panička většinou něco málo pocvičí... holt ta zima byla spíš odpočinková... ale o to víc se snad na jaře vrhnem na různé aktivity...fakt...!!:)

Obrazek

Tááák... a je tu únor... paničce začíná zkouškové a přes den má už více času i na mě...  hlavně má spostů volných dní (o kterých by se samozřejmě měla učit)..:) A tak jsme hned 8.února vyrazili jen na odpolední výlet na horskou chatu Cáb... Vyjeli jsme kousek za Vsetín, kde žije paniččina drahá polovička, a vyrazili jsme vstříc sněhu... Dole už totiž žádný nebyl, ale čím výš jsme stoupali, tím snížku přibývalo... k mé velké radosti samozřejmě... to jsem řádil zas jak utržený z řetězu...:) Po delší procházce jsme dorazili k Cábu... sedli jsme si do hospůdky, já dostal vodičku a zbytek osazenstva si dalo horkou polívčičku... Potom, co jsme se zahřáli, jsem se venku ještě seznámil s ovčákama majitele chaty... sice jen přes plot, ale i tak jsme se na sebe tvářili přátelsky a vrtěli jsme ocáskama... No a hurá na cestu zpátky a domů... nutno dodat, že cestu autem jsem celou prospal... konečně jsem se zas vyřádil... a co teprve přijde zítra...

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hned druhý den v sobotu 9.února jsme vyrazili na výlet na Hostýn... autíčko jsme nechali tentokrát ještě dál a celý den jsme ťapali pěšky... sice prosvítávalo sluníčko, ale ještě to rozhodně nebyl teplý jarní den..:) Nahoru dorazili všichni až na mě docela promrzlí... no jo... kdyby celou dobu běhali jako já, tak jim je teplo..:) Takže páničkové se posilnili teplou medovinou, chvíli jsme poseděli a obešli okolí na vrcholu... fakt krásné místo... nakoupili jsme lázeňské oplatky domů a jelikož byla čím dál větší zima a čas na hodinách se schyloval k večeru, tak jsme se svižným krokem vydali na cestu zpět... Na to kolik hodin jsme šlapali tam, tak zpátky jsme to zvládli asi za poloviční dobu...:)

Obrazek

Obrazek

Tak to bylo něco málo z našich výletů, které jsme letos už stihli podniknout... A teď bychom mohli přidat ještě něco málo z domova, co..?? Tak co takhle popsat náš obvylký den...

ObrazekKdyž je panička doma, napřílklad o zkouškovém nebo o víkednech, tak ráno vstane a pustí si mě dovnitř abych jí dělal společnost u snídaně... už se oba ale strašně těšíme, až bude krásně a ona bude moct snídávat venku na zahradě... No pak se mnou poblbne a pohrajeme si... potom když musí zrovna pracovat na něčem do školy, tak trávím čas na zahradě... okolo poledne ji zase dělávám společnost při vaření obídku a otravuju ji svým oblíbeným pískátkem...:)

Odpoledne poblbneme na zahrádce nebo jdeme na procházku na místní louky... předevčírem jsme šli zkontrolovat přehradu, u které jsme bydleli... naštěstí je to jen kousek a tak se tam budu moct v horkých dnech zase chodit čachtávat...:) Sem tam paničku dostanu zase nějakou novou lumpárnou nebo svou novou skrýší... nejvíc se s mamčou nasmály, když viděli moje nové místečko... no posuďte sami na následujících fotečkách:

Obrazek

Obrazek

No parádní místečko, ne..?? No a tak je doma sem tam bavím...:) Někdy přijede nějaká návštěva, tak se v krbíku griluje... tak to tam nelozím, i když jsem toho klidně schopný... zrovna posledně tady byla na návštěvě malá Adélka od známých... po převážení jsme zjistili, že jsme naprosto stejně těžcí, takže naše přetahování bylo zajímavé...:) Bohužel fotky v pohybu byly dost rozmazané... (panička už delší dobu touží po nějakém dobrém foťáčku a pořád nic)... Tak aspoň pár foteček:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mnooo... to je asi tak stručný souhrn, co se u nás odehrálo za dobu, kdy jsme neaktualizovali... Teď už se snad polepšíme...:)

Jinak všechny naše fotečky najdete na rajčeti: http://irr.rajce.idnes.cz/

HAF HAF... to je zatím vše...:)